Çalışma Saatleri8.00 - 20.00 P.Tesi-C.Tesi

Hakkımızda

YAKIŞIR TEMİZLİK HİZMETLERİ

yakışır temizlik hizmetleri, personel temini

ETİK KURALLARIMIZ VE İLKELERİMİZ DOĞRULTUSUNDA

Dürüstlük,güven ve sadakat temel kurallarımızdır. Şeffaf ve ekonomik maliyetleme anlayışı; fiyat belirlenirken yaptığımız detaylı maliyet analizinde temizlik hizmetine ödediğiniz bedelin nerelere harcandığını net bir şekilde görebilirsiniz.

Yasal sorumluluklarımız; müşterilerimize, çalışanlarımıza ve devletimize karşı yasal zorunluluklarımızı eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz. Gerekli belgeleri düzenli olarak müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz.. (SSK belgeleri, ücret bordroları vb.)

KALİTE ANLAYIŞIMIZ İLE ;

Hizmetimizi oluşturan insan kaynağı, teknoloji ve sistem üçlemesinin her bacağında en iyi ile çalışmak. Kalitede sürekliliği sağlamak için uygulamalarımızı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, gerekli iyileştirmeleri anında yapmak. Oluşturulan kaliteyi müşterilerimize ekonomik bedellerle sunmak, kalite anlayışımızın esaslarını oluşturmaktadır.

İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI’NIN ÖNCELİĞİNİN BİLİNCİNDE,

Temizlik hizmetinin öncelikle insan ve çevre sağlığı için yapıldığının bilinciyle, tüm hizmetinizi hijyenik standartlarda insan ve çevre ile dost kimyasallarla yerine getiriyoruz.

SÜREKLİ EĞİTİM VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERE ÖNEM VEREREK,

Sürekli eğitim anlayışımızla çalışanlarımızın bilgileri tazelenmekte, sektördeki gelişmelerden anında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

KURUMUNUZUN BİR BİRİMİ GİBİ ÇALIŞARAK,

Sadece kurumunuzda istihdam ettiğimiz çalışanlarımız değil joker elemanlarımız, denetim elemanlarımız ve merkez ofis çalışanlarımız dahil hepimiz kurumunuzun bir birimi gibi çalışarak temizlik hizmetinizde çözümler üretiyoruz.