Deprecated: Required parameter $access_token follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 86

Deprecated: Required parameter $access_token follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 102

Deprecated: Required parameter $current_photoset follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 1947
Alışveriş Merkezi ve Mağaza Temizliği - Yakışır Temizlik Hizmetleri
alışveriş merkezi ve mağaza temizliği

Alışveriş Merkezi ve Mağaza Temizliği

Alış veriş merkezleri ve iş hanlarınında bulunan mağazaların genel temizliğini sürekli ve part time temizlik kadromuzla zemin parlatma ve cilalama, iç ve dış cephe cam silme, lavabo wc temizliği, ve genel çevre temizliği konusunda periyodik temizlik hizmeti veriyoruz. Avm temizliğinizi bize bırakın, her yeri tertemiz ve hijyenik bir şekilde temizleyelim.

Avm temizliği büyük çaplı bir hizmet olduğu için profesyonel temizlik firmaları tarafından verilmelidir.  Büyük metropollerde (İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa vs.) avm temizliği hizmeti revaçta olan bir hizmettir. Özellikle İstanbul’da faaliyet veren Yakışır Hizmet bu alanda da en kaliteli ve ekonomik temizlik çözümlerini sunmaktadır.

Son derece önemli ve dikkat isteyen bir iştir olan Avm temizliği, nasıl yapılır alışveriş merkezlerinde temizlik yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekir, temizlik yapacak firma nasıl seçilir, gibi soruların yanıtları için yazımızı okumaya devam edin.

Temizlik Firmasını Nasıl Seçmelisiniz?

Avm yöneticileri veya sorumluları çalışacakları temizlik şirketlerini seçerken, öncelikle şirketin referanslarını incelemelerinin faydalı olacağını düşünüyoruz. Daha sonra yapacakları görüşmelerde sergiledikleri profesyonel tutum ve sunulan hizmet detayları çok önemlidir. Bu ve benzeri detaylı bir araştırma ile hijyenik, güvenilir bir firma bulabilirsiniz. Genellikle bu tarz firmalar halihazırda var olan avm’lerin temizlik hizmetini vermenin yanında, eğer avm inşaat halindeyse sonrasıda avm temizliği hizmeti de sunacaklardır.

Alışveriş Merkezi Temizliği Neden Önemli?

Yüzlerce mağazanın ve eğlence ve yemek firmalarının bulunduğu bir ortam olan avm’ler haliyle her gün binlerce insanın uğrak merkezleridir. Yaşlı – genç yediden yetmişe her yaş grubunun kendine göre bir nedenden dolayı (yemek yemek, alışveriş yapmak, çocuk eğlence alanlarına gitmek vb.) uğradığı bu merkezler aynı zamanda oldukça tozlanan, kirlenen ve mikrop bulunduran yerlerdir. Bu sebepten kapalı alan olan bu ortamların hijneninin düzenli olarak sağlanması hayati önem teşkil etmektedir.

Son dönemde dünyayı saran korona virüs hastalığı, bir kez daha hijyenin ne kadar önemli olduğunu ve temizlik hizmetlerinin sürekliliğinin geleceğe dair alıncak en önemli tedbirlerden olduğunu göstermektedir.

Özellikle başta Avm tuvaletleri ve çevresi, yemek katı başta olmak üzere özlük hakları firmamızda bulunan profesyonel temizlik ekiplerinde temizliklerinin ve denetimlerinin yapılmasını sağlıyor ve bu konuda en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Avm’lerde Temizlik Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Birçoğumuzun uğrak yeri olan alışveriş merkezleri günlük belirli bir rutinle çok dikkatli bir şekilde temizlenmektedir. Avm ‘lerde gezerken etrafta temizlik yapan temizlik makinalarını ve görevlileri sık sık görürüz. Peki bu temizlik hizmeti nasıl yapılıyor?

Avm’lerin temizlik hususunda en dikkat edilmesi gereken konuların başında kapalı alan olmasından dolayı ferah ve güzel kokuyor olması ve yerlerin pırıl pırıl çok önemlidir. Bunun için özel kiralanan temizlik makinaları binlerce insanın olduğu bu alanlarda kimseyi rahatsız etmeden sürekli çalışmaktadır. Kullanılan özel temizlik ürünleriyle kimsenin sağlığına ve konfruna zarar vermeden hem tüm yüzeylerin hem de rutin olarak tuvaletlerin periyodik temizlikleri yapılmaktadır.

Özetle:

  • Tüm tuvaletlerin, aile ve bebek odalarının periyodik olarak süpürülüp silinmesi ve çöplerinin boşaltılması,
  • Temizlik hizmetine başlanmadan önce planlanan program dahilinde, avm ziyaretçilerine rahatsızlık vermeden tüm alanların hijyeninin sağlanması,
  • Yemek katlarının temizliğinde, özellik ziyaretçilerden kalan tabak, kaşık, çatal vb. tüm kırıntıların hızlıca kaldırılıp masaların temizlenmesi,
  • Yine yemek katlarında yerlerin ıslak kalmayacak şekilde sürekli temizliğinin yapılması gibi hizmetleri kapsamaktadır.