Deprecated: Required parameter $access_token follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 86

Deprecated: Required parameter $access_token follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 102

Deprecated: Required parameter $current_photoset follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 1947
Zemin Cilalama ve Bakım - Yakışır Temizlik Hizmetleri
zemin temizliği

Zemin Cilalama İşlemi 2 Şekilde Uygulanır:

1- Kristalize Cilalama Yöntemi: Bu yöntemde zemin kirleri makinelerle iyice çözülür. Zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle yapılır. Kristalize yöntemiyle yapılan cilalamada zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlemesi de kolaydır.

2- Polimer Bazlı Cilalama: Kristalize cilaya göre dayanıklılığı azdır. Her iki tip cilalamada da dayanıklılık zemin üzerindeki yoğunluğa bağlı olduğu için ne kadar sıklıkla cila yapmak gerektiği konusunda zaman vermek mümkün değildir.

Zemin Cilalamada Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

İlk olarak profenyonel makina ve kullanılacak özel kimysallarla zeminin toz ve kirden arındırılıp iyice kurutulması gerekmektedir.

Daha sonra zeminin türüne göre yapılacak olan cila uygulanır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi polimerize ve kristalize olan uygulamayla parlatma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Parlaklığın uzun süreli olması için en önmli nokta doğru kimysalların kullanılmasıdır ve işlemin düzngün yapılması gerekir.

Firmamız mozaik, karo, mermer, traverten, pvc, epoksi, çini vb. her tür yüzeyde gereken temizlik ve cila uygulamasını profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanla vermektedir. 

Uygulama sonrası bakımlarla, parlaklığın uzun süreler gitmemesi için gerekli danışmalığı bizden alarak önlemlerinizi alabilirsiniz.