Deprecated: Required parameter $access_token follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 86

Deprecated: Required parameter $access_token follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 102

Deprecated: Required parameter $current_photoset follows optional parameter $item_count in /home/iwebtas/yakisirhizmet.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/external-sources.class.php on line 1947
Dış Cephe ve Cam Temizliği - Yakışır Temizlik Hizmetleri
dış cephe ve cam temizleme hizmeti

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış cephe ve cam temizliğinin, temizlenecek binanın özelliklerine uygun ekipmanlar ile ve uzman personelce profesyonel şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle son 10 yıldır büyük şehirlerdeki yüksek binaların artmasıyla daha da önemli bir hizmet haline gelmiştir.

Özellikle yüksek binalarda yapılan dış cephe ve cam temizliğinde çalışan personelin, iş güvenliği konusunda da eğitilmesi ve kişisel koruma malzemelerinin kullanılması zorunludur. Yüksek binalarda dış cephe asansörü mevcut değilse hidrolikli yüksek çalışma platformu bulunun araçlar kiralanarak temizlik yapılmaktadır.

Kullanılacak ekipmanların ve temizlik malzemelerinin, binanın dış cephesine göre belirlenmesi gerekmektedir. Bu profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Yanlış seçilen ve uygulanan kimyasallar yüzeylere dönüşü olmayan zararlar verebilirler. Peki dış cephe cam temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabına birlikte bakalım.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Cam Temizliği yüksek binalarda yapıldığı için riskli bir hizmettir. Bu sebepten gerekli bütün önlemlerin eksiksiz alınması ve ekibin profesyonel olması iş kazası riskini en aza indirecektir. Yılda ortalama 2 defa temizlik yapılması, binanın dış yüzeyinin uzun süreli dış etkilerden korunmasını sağlayacaktır.

Dış yüzey cam silme hizmetini gerçekleştirecek firma yapılan keşif sonucunda;

– En son ne zaman temizlik yapıldığını,
– Bina için kullanılması gereken vinç için alan uygun mu,
– Temizleme işlemi için hangi temizlik kimyasallarının kullanılması gerekti gibi sorulara çözümler bularak uygulama yapmalıdır.

Dış Cephe Temizliği Fiyatları

Dış cephe temizlik fiyatları, temizlik yapılacak binanın büyüklüğüne, çalışacak ekip ve ekipmana,  (vinç, dağcı ekibi vb.) binanın yapısına ve diğer dış çevre koşullarına göre farklılık göstermektedir. Net fiyat verilebilmesi için binanın ekiplerimizce ön incelemesi yapılması gerekmektedir.